TV’de Haftanın Basketbol Programı (19 – 25 Aralık)

2016-12-19T11:55:10+00:00 2016-12-19T11:55:10+00:00.

admin69

19/Dez/16 11:55

Eurohoops.net

İşte Pazartesi’den Pazar’a hafta içinde Avrupa, hafta sonunda ise ulusal lig mücadelelerinin yayın programı…

By Eurohoops Team / info@eurohoops.net

Basketbolda bir haftayı daha tamamlayan kulüpler tekrar hafta içindeki Avrupa mesailerine başlayacak ve hiç ara vermeden hafta sonu lig müsabakalarına çıkacak.

İşte Pazartesi’den Pazar’a hafta içinde Avrupa, hafta sonunda ise ulusal lig mücadelelerinin yayın programı…

19 ARALIK PAZARTESİ

22.45 Fiat Torino – Bon Reggio Emilia | İtalya Basketbol Ligi – Tivibu Spor 3

20 ARALIK SALI

03.00 Indiana PacersWashington Wizards | NBA – NBA TV
04.00 Chicago BullsDetroit Pistons | NBA – Lig TV 3
19.00 Unics Kazan – Galatasaray Odeabank | Euroleague – Lig TV 2
20.30 Nymburk – Banvit | Basketbol Şampiyonlar Ligi – Smart Spor 2
21.30 Anadolu EfesZalgiris Kaunas | Euroleague – TRT Spor

21 ARALIK ÇARŞAMBA

04.00 Milwaukee BucksCleveland Cavaliers | NBA – NBA TV
06.30 Golden State WarriorsUtah Jazz | NBA – Smart Spor 2
06.30 LA ClippersDenver Nuggets | NBA – NBA TV
20.00 Beşiktaş SJ – AEK Atina | Basketbol Şampiyonlar Ligi – A Spor
20.00 Ventspils – Uşak Sportif | Basketbol Şampiyonlar Ligi – Smart Spor 2
20.45 FenerbahçeDarüşşafaka Doğuş | Euroleague – Lig TV 3
22.30 Baskonia – Barcelona Lassa | Euroleague – TRT Spor

22 ARALIK PERŞEMBE

03.30 Detroit PistonsMemphis Grizzlies | NBA – NBA TV
04.00 Chicago BullsWashington Wizards | NBA – Smart Spor 2
20.00 Galatasaray Odeabank – Anadolu Efes | Euroleague – Lig TV 3
22.00 Brose Baskets – Olympiakos | Euroleague – TRT Spor

23 ARALIK CUMA

03.30 New York KnicksOrlando Magic | NBA – NBA TV
06.30 LA Clippers – SA Spurs | NBA – Smart Spor 2
20.00 CSKA Moskova – Fenerbahçe | Euroleague – Lig TV 2
20.45 Darüşşafaka Doğuş – Maccabi Fox | Euroleague – TRT Spor

24 ARALIK CUMARTESİ

03.30 Boston Celtics – OKC Thunder | NBA – NBA TV
03.30 Detroit Pistons – GS Warriors | NBA – Smart Spor 2
14.00 Beşiktaş SJ – Gaziantep Basket | BSL – NTVSpor
15.00 İstanbul BB – Best Balıkesir | BSL – Lig TV 3
16.00 TED Kolejliler – Banvit | BSL – TBF TV
16.00 Acıbadem Üni. – Muğla Orman | TBL – TBF TV
18.00 Yeşilgiresun Bld. – Büyükçekmece | BSL – TBF TV

25 ARALIK PAZAR

16.00 Uşak Sportif – Tofaş | BSL – TBF TV
17.00 Pınar Karşıyaka – Galatasaray Odeabank | BSL – TBF TV
19.00 Fenerbahçe – Trabzonspor MP | BSL – NTVSpor
20.00 New York KnicksBoston Celtics | NBA – TV8,5
22.30 Cleveland Cavaliers – GS Warriors | NBA – TV8,5