TV’de Haftanın Basketbol Programı (13 – 18 Aralık)

2016-12-12T12:34:01+00:00 2016-12-13T11:21:07+00:00.

admin69

12/Dez/16 12:34

Eurohoops.net

Basketbolda bir haftayı daha tamamlayan kulüpler tekrar hafta içindeki Avrupa mesailerine başlayacak ve hiç ara vermeden hafta sonu lig müsabakalarına çıkacak.

By Eurohoops Team / info@eurohoops.net

Basketbolda bir haftayı daha tamamlayan kulüpler tekrar hafta içindeki Avrupa mesailerine başlayacak ve hiç ara vermeden hafta sonu lig müsabakalarına çıkacak.

İşte Salı’dan Pazar’a hafta içinde Avrupa, hafta sonunda ise ulusal lig mücadelelerinin yayın programı…

13 ARALIK SALI

03.00 Indiana PacersCharlotte Hornets | NBA – NBA TV
06.30 Los Angeles ClippersPortland Trail Blazers | NBA – Lig TV 3
20.00 Banvit – Frankfurt | FIBA Şampiyonlar Ligi – Smart Spor 2

14 ARALIK ÇARŞAMBA

03.30 Atlanta HawksOrlando Magic | NBA – NBA TV
06.30 Portland Trail BlazersOklahoma City Thunder | NBA – Smart Spor 2
19.00 Demir İnşaat Büyükçekmece – Antwerp Giants | FIBA Europe Cup – FIBA (Youtube)
19.00 Gaziantep Basket – Södertalje Kings | FIBA Europe Cup – FIBA (Youtube)
20.00 Muratbey Uşak Sportif – PAOK | FIBA Şampiyonlar Ligi – Smart Spor 2

15 ARALIK PERŞEMBE

05.00 Utah JazzOklahoma City Thunder | NBA – NBA TV
05.30 San Antonio SpursBoston Celtics | NBA – Smart Spor 2
20.00 Darüşşafaka Doğuş – Real Madrid | Euroleague – Lig TV 3
21.45 Kızılyıldız – Maccabi FOX Tel Aviv | Euroleague – Lig TV 2
22.45 Brose Baskets BambergAnadolu Efes | Euroleague – Lig TV 3

16 ARALIK CUMA

05.00 Denver Nuggets – Portland Trail Blazers | NBA – NBA TV
06.30 Golden State WarriorsNew York Knicks | NBA – Smart Spor 2
18.30 Türkiye – Yunanistan | FIBA U18 Avrupa Şampiyonası – FIBA (Youtube)
20.00 Galatasaray Odeabank – EA7 Emporio Armani Milan | Euroleague – Lig TV 3
22.45 PanathinaikosFenerbahçe | Euroleague – Lig TV 3

17 ARALIK CUMARTESİ

04.00 Chicago BullsMilwaukee Bucks | NBA – NBA TV
04.00 Philadelphia 76ersLos Angeles Lakers | NBA – Smart Spor 2
16.00 Banvit – Beşiktaş Sompo Japan | Spor Toto Basketbol Süper Ligi – Lig TV 2
17.00 Demir İnşaat Büyükçekmece – İstanbul BBSK | Spor Toto Basketbol Süper Ligi – TBF TV
17.00 TOFAŞ – Halk Enerji TED Ankara Kolejliler | Spor Toto Basketbol Süper Ligi – TBF TV
18.30 Finlandiya – Türkiye | FIBA U18 Avrupa Şampiyonası – FIBA (Youtube)

18 ARALIK PAZAR

01.00 Oklahoma City Thunder – Phoenix Suns | NBA – TV 8.5
03.30 Atlanta HawksCharlotte Hornets | NBA – NBA TV
15.00 Galatasaray Odeabank – Yeşilgiresun Belediye | Spor Toto Basketbol Süper Ligi – NTV Spor
16.00 BEST Balıkesir – Muratbey Uşak Sportif | Spor Toto Basketbol Süper Ligi – TBF TV
16.00 Darüşşafaka Doğuş – Pınar Karşıyaka | Spor Toto Basketbol Süper Ligi – Lig TV 3
17.00 Trabzonspor Medical Park – Anadolu Efes | Spor Toto Basketbol Süper Ligi – NTV Spor
18.00 Gaziantep Basketbol – Fenerbahçe | Spor Toto Basketbol Süper Ligi – Lig TV 3
18.30 Türkiye – Almanya | FIBA U18 Avrupa Şampiyonası – FIBA (Youtube)
23.30 Washington WizardsLos Angeles Clippers | NBA – TV 8.5