TV’de Haftanın Basketbol Programı (29 Kasım – 4 Aralık)

2016-11-28T14:35:45+00:00 2016-11-28T14:36:28+00:00.

admin69

28/Nov/16 14:35

Eurohoops.net

Basketbolda artık kasım ayını da geri bıraktığımız bugünlerde yine her günü canlı yayınlarla dolu bir hafta geçireceğiz.

By Eurohoops Team / info@eurohoops.net

Basketbolda artık kasım ayını da geri bıraktığımız bugünlerde yine her günü canlı yayınlarla dolu bir hafta geçireceğiz.

İşte Salı’dan Pazar’a hafta içinde Avrupa, hafta sonunda ise ulusal lig mücadelelerinin yayın programı…

29 KASIM 2016 SALI

04.00 Minnesota TimberwolvesUtah Jazz | NBA – NBA TV
20.00 Banvit – Bakken Bears | FIBA Şampiyonlar Ligi – Smart Spor 2
22.00 Ludwigsburg – Beşiktaş Sompo Japan | FIBA Şampiyonlar Ligi – A Spor

30 KASIM ÇARŞAMBA

03.00 Charlotte HornetsDetroit Pistons | NBA – Smart Spor 2
04.00 New Orleans PelicansLos Angeles Lakers | NBA – NBA TV
20.00 Pınar Karşıyaka – Kataja | FIBA Şampiyonlar Ligi – Smart Spor 2
22.00 Bayern Münih – Unicaja Malaga | Eurocup – Eurosport 2
22.30 ASVEL – Uşak Spotif | FIBA Şampiyonlar Ligi – Smart Spor 2

1 ARALIK PERŞEMBE

03.30 Boston CelticsDetroit Pistons | NBA – Smart Spor 2
03.30 Toronto RaptorsMemphis Grizzlies | NBA – NBA TV
06.00 Portland Trail BlazersIndiana Pacers | NBA – NBA TV
20.45 FenerbahçeReal Madrid | Euroleague – Lig TV 2
22.05 Maccabi FOX Tel Aviv – Anadolu Efes | Euroleague – Lig TV 3

2 ARALIK CUMA

04.00 Cleveland CavaliersLos Angeles Clippers | NBA – Smart Spor 2
05.00 Utah JazzMiami Heat | NBA – NBA TV
20.00 Darüşşafaka Doğuş – Olympiakos | Euroleague – Lig TV 3
23.00 Barcelona Lassa – Panathinaikos | Euroleague – Lig TV 4
23.00 BaskoniaGalatasaray Odeabank | Euroleague – Lig TV 3

3 ARALIK CUMARTESİ

04.00 Atlanta Hawks – Detroit Pistons | NBA – NBA TV
04.00 Chicago BullsCleveland Cavaliers | NBA – Smart Spor 2
15.00 Best Balıkesir – Beşiktaş Sompo Japan | Spor Toto Basketbol Süper Ligi – NTV Spor
17.00 Demir İnşaat Büyükçekmece – TED Ankara Kolejliler | Spor Toto Basketbol Süper Ligi – TBF TV
17.00 Pınar Karşıyaka – Yeşilgiresun Belediye | Spor Toto Basketbol Süper Ligi – Lig TV 3

4 ARALIK PAZAR

01.00 Milwaukee BucksBrooklyn Nets | NBA – TV 8.5
03.00 Charlotte HornetsMinnesota Timberwolves | NBA – NBA TV
06.00 Portland Trail BlazersMiami Heat | NBA – NBA TV
14.00 Gaziantep Basketbol – Anadolu Efes | Spor Toto Basketbol Süper Ligi – Lig TV 3
16.00 Banvit – Trabzonspor Medical Park | Spor Toto Basketbol Süper Ligi – TBF TV
17.00 TOFAŞ – Fenerbahçe | Spor Toto Basketbol Süper Ligi – NTV Spor
20.00 Galatasaray Odeabank – Muratbey Uşak Sportif | Spor Toto Basketbol Süper Ligi – Lig TV 3